• banner obrany stastny

DSC01174

Pikovice 23.-26.5.13

Mezi tradiční akce pořádané středočeskou pobočkou Boxerklubu patří prodloužený jarní výcvikový víkend v malebných Pikovicích.

Jako vždy byla kapacita tábora naplněna. K letitým placatým harcovníkům se připojila mladá krev, doprovod jim dělali psovodi „čerstvě“ dospělí až po věk babičkovský, ale hlavně všichni milující plemeno boxeří.

Výcvik stop a poslušnosti měly na bedrech Ála a Renata, obrany figuroval Robert Fagoš. O hladký průběh akce a naše pohodlí se starala Katka a Tomáš.

Dospělí sameťáci trénovali, „pilovali“ na zkoušky, mlaďasové procvičovali již naučené a získávali nové zkušenosti. Všichni si pobyt užili dokonale, až na malý, docela malinký háček – a to netradiční jarní počasí. Takovou zimu jsme už dlouho nezažili. K zimě se přidal déšť a vítr a z nás se stali otrlí boxerkáři, vděčni za večerní oheň, u kterého jsme se nahřívali ze všech stran. A na chatkách na nás čekali naši miláčkové se zvědavými čumáky vyčuhujícími zpod spacáků a tázajíc se, jestli jsme s sebou nepřinesli trochu toho tepla.

 

Tento výcvikový víkend jsme se tepla nedočkali, tak snad bude ten podzimní, co se týče počasí, příznivější. Ale jinak to bylo super.

Další fotografeí najdete ve fotogalerii Mirky Bínové