• banner obrany stastny

dsc08396

Pikovice 12.-19.7.14

Letošní osmý boxeří tábor na Sázavě se nevymykal co do počasí z průměru. Nemohli jsme si stěžovat, počasí nám přálo. Maličko se muselo improvizovat ohledně vedení výcviku, neboť naše výcvikářka Alenka, která ještě nikdy nevynechala žádný z dvaceti pobytů, onemocněla. Alternace se v hodině dvanácté ujal Honza Šťastný a to k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Výcvik běžel jako hodinky, Honza byl nesmírně obětavý, ochotný, všem se nám maximálně věnoval.

Stopovalo se a cvičilo podle IPO i podle NZŘ, tak, jak kdo potřeboval. Probírala se teorie, nacvičovala praxe, otázky nebraly konce. Honzo, moc děkujeme za trpělivost !
O nácvik obran se pak dělili rovným dílem Honza s Bobem. Pejsci si užili nejenom koupání a ráchání v Sázavě, ale i spoustu procházek a boxeřích potyček. Večer se tradičně grilovalo, sedělo u ohně, povídalo, no nádhera…
    Tábor hodnotím jako velmi povedený, pohodový, přínosný, určitě díky výcvikáři, figurantům, organizátorům a samozřejmě super boxeřím páníkům a jejich mazánkům!

P.S.: Álo, přejeme rychlé uzdravení !

 

Více fotografií najdete ve fotogalerii Mirky Bínové.