Boxerklub ÚP Střední Čechy

Křenice  1.6.2019

Jako každoročně jsme se v červnu sešli na KV v Křenici. Vice nez šedesát boxerů přijelo soutěžit a zároveň čelit opravdu horkému počasí. Ze Slovenska přijela posuzovat psi paní Dominika Hradská, feny hodnotil MVDr Jaromír Špicera.

Ředitelkou výstavy byla předsedkyně středočeských boxerkářů paní Alena Šefelinová. Celý den proběhl v pohodové a přátelské atmosféře, posuzování proběhlo korektně a nezaujatě. Výsledky klubové výstavy 2019.

Křenice  3.6.2018

Na letošní XII. klubovou výstavu, tradičně pořádanou ve sportovním areálu TJ Sokol Křenice, se přihlásilo 88 boxerů. V kruhu psů se zhostil posuzování pan Miloslav Auterský, feny posuzoval pan Oliver Erat z Rakouska. Celou akci měla pod taktovkou naše předsedkyně paní Alena Šefelínová.
 
V kruzích se předvedli mladí a nadějní jedinci v plné síle, ostřílení profíci i veteráni, kteří zasluhují náš obdiv. Oba páni rozhodčí vytvořili v kruzích příjemnou a pohodovou atmosféru, korektně a nezaujatě hodnotili naše skvělé parťáky.

A jak trefně řekl rozhodčí Oliver Erat, ústy překladatelky Petry Hekelové - Codýskové, nejkrásnějšího boxíka si stejně každý odvážel domů ve svém autě.

dscn0265

Křenice  3.6.2017

Letos jsme tradiční klubovou výstavou v Křenici vykročili do druhé desítky. Objednané krásné počasí nás ani pesany opravdu nešetřilo.
Vystavovaných boxerů se ve sportovním areálu Křenice sešlo 83. Feny posuzoval rozhodčí Miloslav Auterský, psy  rozhodčí Josef Šuster (SK). Celou výstavou provázela jako ředitelka Alena Šefelínová, předsedkyně středočechů.

20111001-DSC02505

Křenice  14.5.2016

Klubová výstava Křenice - poděkování

V sobotu 14.5.2016 pořádala naše pobočka X. klubovou výstavu v Křenici, na kterou se přihlásilo 67 boxerů. Počasí nám neskutečně přálo a i to jistě přispělo k příjemné a klidné atmosféře, která v průběhu výstavy panovala.

Generálním sponzorem výstavy byla firma BRIT, které patří velké poděkování.