• banner brit 825 266

Výstavy

DSC00604

Křenice  3.6.2018

Na letošní XII. klubovou výstavu, tradičně pořádanou ve sportovním areálu TJ Sokol Křenice, se přihlásilo 88 boxerů. V kruhu psů se zhostil posuzování pan Miloslav Auterský, feny posuzoval pan Oliver Erat z Rakouska. Celou akci měla pod taktovkou naše předsedkyně paní Alena Šefelínová.
 
V kruzích se předvedli mladí a nadějní jedinci v plné síle, ostřílení profíci i veteráni, kteří zasluhují náš obdiv. Oba páni rozhodčí vytvořili v kruzích příjemnou a pohodovou atmosféru, korektně a nezaujatě hodnotili naše skvělé parťáky.

A jak trefně řekl rozhodčí Oliver Erat, ústy překladatelky Petry Hekelové - Codýskové, nejkrásnějšího boxíka si stejně každý odvážel domů ve svém autě.

Výsledková listina výstavy

Výsledková listina

dscn0265

Křenice  3.6.2017

Letos jsme tradiční klubovou výstavou v Křenici vykročili do druhé desítky. Objednané krásné počasí nás ani pesany opravdu nešetřilo.
Vystavovaných boxerů se ve sportovním areálu Křenice sešlo 83. Feny posuzoval rozhodčí Miloslav Auterský, psy  rozhodčí Josef Šuster (SK). Celou výstavou provázela jako ředitelka Alena Šefelínová, předsedkyně středočechů.

Výsledková listina