• banner brit 825 266

vystava_krenice_110924153703

Křenice  24.9.2011

Dlouhodobé přípravy na klubovou výstavu naší pobočky vyvrcholily nádhernou sluneční sobotu, místo dění: Fotbalové hřiště v Křenici. Přihlášených bylo 87 pejsků a téměř všichni se také zúčastili.

Ředitelkou výstavy byla Alena Šefelínová, rozhodčí v kruhu psů pan Auterský , u fen MVDr Petříková, rozhodčí ve vložené soutěži „Borec  na konec“ pan Plšek a figurování se zhostil Ing.Coufal.

Vystavování i posuzování probíhalo korektně, vládla příjemná atmosféra a všichni, ale opravdu všichni pejsci byli nádherní. Zpestřením dne byla oblíbená soutěž „Borec na konec“, v níž si 21 přihlášených boxerů změřilo síly a zkušenosti v obraně páníčka a zadržení zloducha. Pan rozhodčí byl příjemně překvapen úrovní obran a pokrokem, jaký pejsci udělali od jarního závodu Happy Dogu, zkrátka jsme dostali pochvalu.

Hlavním a opravdu víc než velkorysým sponzorem výstavy byla firma Brit. Dalšími štědrými sponzory byly firmy Josef Chejna firma Tommi. Firma Brit a Chovatelské potřeby a krmiva Katky Dubové poskytla sponzorské dary na soutěž „Borec na konec“. Všem jim patří velký dík a uznání, přispěli velkou měrou k lesku celé akce.

Také děkujeme TJ Sokol Křenice za poskytnutí fotbalového hřiště a perfektní gastronomické služby po celý výstavní den. I když nás pomocníků bylo hodně, největší práci a odpovědnost za hladký průběh výstavy měl výbor pobočky, za což všem děkujeme.

Výstava skončila, snad většina návštěvníků odcházela domů spokojena.

Za rok nashledanou.

Více fotografií najdete ve fotogalerii Mirky Bínové a na webu boxer.krob.cz