• banner brit 825 266

DSC01087

Křenice  11.5.2013

Letošní, v pořadí již VII. Klubovou výstavu, se i přes nepřízeň počasí zúčastilo 87 boxerů. K posuzování v kruhu fen byl pozván prezident Slovenského boxerklubu pan Josef Šuster, pejsky posuzoval pan Miroslav Roškota. Ředitelkou výstavy byla předsedkyně naší pobočky paní Eliška Nedvědová.

Prezentace jednotlivých tříd probíhala korektně a sportovně ze stran rozhodčích, tak i vystavovatelů. Měli jsme možnost vidět mladé nadějné boxíky, vyspělé jedince i zástupce veteránů a bylo na co se dívat! Ve finále se setkali opravdu krásní psi a nádherné feny a pro rozhodčí bylo jistě těžké určit prvenství.

Celkové výsledky najdete ZDE.

Před finálem výstavy proběhla již tradičně vložená soutěž „Borec na konec“. K hodnocení byl pozván pan rozhodčí M. Auterský. Boxíci předvedli, že se dají skloubit exteriérové kvality se sportovním výcvikem. „Borec“ měl jako každý rok u návštěvníků velký úspěch. Vítězem se stal Endy z Hor a Vod, vítězkou Delissa Garbein, nejstarším borcem Lottar od Morového sloupu, nejstarší borkyní Charley Canis Ludenus.

Generálním sponzorem výstavy byla firma Brit, dalšími hlavními sponzory byly firmy Josef Chejn a KrobDesign.„Borce“ sponzorovala firma Brit a Chovatelské potřeby a krmiva  Katky Dubové. Všem firmám děkujeme za jejich sponzorské dary. Také děkujeme TJ Sokol Křenice za zapůjčení areálu, za možnost parkování a zajištění celodenního občerstvení.

Děkujeme všem majitelům, chovatelům a příznivcům, že přijeli vystavovat, že se přijeli podívat, že přijeli podpořit prezentaci nádherného boxeřího plemene.

Více fotografií najdete ve fotogalerii Mirky Bínové a ve fotogalerii Daniely Berné