• banner brit 825 248

Výsledková listina

 

PES ZLATÝ
Třída štěňat:
VN1 Aiken Tequilla Box
VN2 Calayo Goldie Red
Třída dorost:
VN1 Archibald Laky Box
XXX Amos Calimero Box. Chov
Třída mladých:
V1, VT, Nejlepší mladý jedinec Endy Kronebox
V2 Lucky Lake Od Ivetky Vel-Om
VD3 Marcello Od Ivetky Vel-Om
XXX Attila Custodius
Mezitřída:
V1, CACK Jean Od Ivetky Vel-Om
Třída otevřená:
V1, CACK Outlaw do Vale do Léthes
V2 Enjoy Od kamenného stávku
Třída pracovní:
V1, CACK Fagir Edgardo
Třída vítězů:
V1, CACK Mardy Z Němečanky
Třída veteránů:
V1, VT, Nejhezčí veterán Mayk Jisuko CZ
V2 Arp Corado Next of Kin
PES ŽÍHANÝ
Třída dorost:
VN1 Chaos Vendy Kleka E.K.
VN2 Arien Jorwick
XXX Angelo Claudy&Ja
Třída mladých:
V1 Leffre Bravo Ginjan
V2 Ingo Pěčínská růže
XXX Brian MusicBox
Mezitřída:
V1, CACK Dasty Kronebox
V2 Berlingo Chvalský drak
XXX Cargo ze Spálenky
Třída otevřená:
V1, CACK, Nejlepší jedinec výstavy Orlando vom Omerta
V2 Rocksong Bretorri
V3 Ringo Bretorri
V4 Hip Hop od Stříbrňáku
V Cassius z Dybohůrky
VD Black z Ledeckého rybníka
VD Cardinal Starbox
Třída pracovní:
V1, CACK Balrog Z Ringu
V2 Hanibal Kleka E.K.
V3 Sandero Bretorri
V4 Barbar ze Spálenky
Třída vítězů:
V1, CACK, Garibaldi Kleka E.K.
V2, r.CACK, Casmir Lakronebox
Třída veteránů:
V1, VT Caruso Jedna na Milion
FENA ZLATÁ
Třída dorost:
VN1 Chilli Kleka E.K.
VN2 Tallisa Heny Box
VN3 Augustina Calimero Box. Chov
VN4 Adler Laky Box
VN Annie Calimero Box. Chov
VN Tina Heny Box
Třída mladých:
V1, VT Bejla Adleon Bohemia
VD2 Zafira Karmapa
VD3 Bakara Adleon Bohemia
VD4 Queeny Optima grata
VD Amy z Terezínské pevnosti
VD Lada ze Zlatušky
VD Livie Od Ivetky Vel-Om
diskval. Rita Heny Box
Mezitřída:
V1, CACK Daisy Kronebox
V2, r.CACK Caillie Xebor Czech
VD3 Julie Od Ivetky Vel-Om
Třída otevřená:
V1, CACK Bonnet Common sense
V2, r.CACK Ellen Garbein
V3 Beretta Cane Silesia
V4 Ann-Gee HaRa Něžný barbar
V Anny Happyboxer
V Buba ze Starého mlýna
V Caylie Happy live box
V Emma Congo nigrans
V Justine Od Ivetky Vel-Om
V Ocarina Moravia Box
V Rash de Villalba
Třída pracovní:
V1, CACK Frety Sieger Bohemia
V2, r.CACK Ashley HaRa Něžný barbar
V3 Aibee z Mrazíkova
Třída čestná:
posouzena Depressa de Lux Tajpan
Třída veteránů:
V1, VT Ballantines ze Samoty zátiší
FENA ŽÍHANÁ
Třída mladých:
V1 Lucifera Ginjan
VD2 Ilária Pěčínská růže
VD3 L´Hellen Ginjan
VD4 Jara v. d. Calenberger Pforte
VD Sybilla z Kampy
Mezitřída:
V1, CACK Eli Starboard
V2 Debbie z Dybohůrky
Třída otevřená:
V1, CACK Tessie Jisuko
V2, r.CACK Jasmína Excelent Ginjan
V3 Pia z Kampy
V4 Alyssa Greys Chvalský drak
V Galaxie Garbein
Třída pracovní:
V1, CACK Delissa Garbein
V2, r.CACK Edina Kleka E.K.
V3 Bona Vyhřátý pelíšek
Třída vítězů:
V1, CACK Claudia Lakronebox
V2, r.CACK Ch. Idea Ginjan
Třída veteránů:
V1, VT Chelsie z Kampy
V2 Oxana z Ungeltu
V3 Agáta z Nechyby
V4 Charley Canis Ludens