• banner brit 825 266

dsc06834

Křenice  18.5.2014

Po roce jsme se opět sešli v Křenici na již VIII.Klubové výstavě. Letos bylo přihlášeno úctyhodných 92 boxíků. K posuzování fen byla pozvána paní MVDr Olina Petříková a hodnocení psů se ujal pan Miloslav Auterský. Vše probíhalo pod vedením ředitelky výstavy paní Aleny Šefelínové.

V jednotlivých kategoriích jsme měli možnost vidět krásné a již „hotové“ psy, ale i neposedné a nadějné mladé jedince. A i pro zkušené a ostřílené rozhodčí mohlo být někdy těžké rozhodnout o prvenství. Vždyť boxeři jsou všichni tak úžasní! Ale vítězství si odnáší jen jeden, tak jak je v soutěžích zvykem. A stal se jím ORLANDO vom Omerta.

Celkové výsledky najdete ZDE.

Bylo příjemné být ve společnosti milovníků boxerů, krásných čtyřnohých boxeřích kamarádů, přátel chovatelů a majitelů, bylo fain seznámit se s novými lidmi, stejně zapálenými láskou pro krásné boxeří plemeno. I když počasí nebylo na výstavu nejpříhodnější a některé návštěvníky nutilo uspíšit odjezd, mnozí stejně vytrvali do finále a počkali i na obranářskou soutěž.

Tradičně proběhla na konci výstavy vložená soutěž „Borec na konec“, kterou hodnotil pan rozhodčí M.Auterský. Bylo přihlášeno více než 20 boxerů.

Pro rok 2014 se stal

Borcem ENDY z Hor a vod

Borkyní EDINA Kleka E.K.

Borcem veteránem CARUSO Jedna na Milion

Borkyní veteránkou AGÁTA z Nechyby

Děkujeme sponzorským firmám za krásné a hodnotné dary pro vítěze!!! Generálním a výhradním sponzorem výstavy byla rodinná firma Josef Chejn, která dodala krásné ceny z vlastní výrobny.

Soutěž „Borec na konec“ sponzorovala hodnotnými dárkovými balíčky firma Chovatelské potřeby a krmiva  Katky Dubové a firma Josef CHEJN.

Děkujeme TJ Sokol Křenice za zapůjčení areálu a za možnost parkování.

Blahopřejeme všem vítězům a všem zúčastněným, neboť nikdo nemohl prohrát. Všichni máme svou výhru doma, na zadním sedadle auta, u nohy na cvičáku, u našich dětí…. Je výhra žít s boxerem.

Více fotografií najdete ve fotogalerii Mirky Bínové