• banner brit 825 248

Výsledková listina

 16.5.2015 - IX. Klubová výstava v Křenici

ÚP Střední Čechy

přihlášeno 92

posouzeno 87

 

katalog.číslo jméno chovatelská stanice místo
Psi
veterán žíhaný
2 Dino z Dobřichova V1 VT
3 Toryk Debyró V2
1 Caruso Jedna na Milion V3
štěně zlaté
4 Joachim Pěčínská růže VN1
štěně žíhané
5 Wanbooi Papa Suum Cuique VN1
dorost zlatý
6 Kapys Fortuna viva VN1
dorost žíhaný
7 Bertone Impressia-Box VN1
mladých zlatý
10 Dasch Adur Box V1 VT
9 Calayo Goldie Red V2
11 Gaviál Guru Tajpan V3
12 Orion od Ivetky Vel-Om V4
8 Alex Pilsbox V5
mladých žíhaný
13 Bastien z Hájeckého údolí V1 VT ČKJV pes
15 Kord z Černého jezera V2
14 Dustin Zlatý tajfun V3
mezitřída zlatý
17 Patrik Z Němečanky V1 CACK
19 Verdi Optima Grata V2 res.CACK
16 Aldo vom Alten Standesamt VD3
XXX Storm Gymnema Sylvestre XXX
mezitřída žíhaný
21 Emporio z Metaboxu V1 CACK
20 Angelo Claudy&Ja V2 res.CACK
22 Simeonn z Kampy V3
otevřená zlatý
23 Ares ze Spálenky V1 CACK
otevřená žíhaný
26 Gildo del Colle dell´Infinito V1 CACK
91 Leffre Bravo Ginjan V2 res.CACK
24 Arien Jorwick V3
25 Berlingo Chvalský drak V4
28 Ringo Bretorri V
27 Hip Hop od Stříbrňáku VD
pracovní zlatý
29 Enjoy Od kamenného stávku V1 CACK
30 Fagir Edgardo V2 res.CACK
pracovní žíhaný
31 Clay Rexob z Výsluní V1 CACK
vítězů zlatý
32 Ares von Manitoy V1 CACK
vítězů žíhaný
34 Phoenix Jir-Pia V1 CACK ČKV pes
33 Barbar ze Spálenky V2 res.CACK
čestná zlatý
35 Arp Corado Next of Kin
FENY
veteránů zlatá
37 Depressa de Lux Tajpan V1 Nejhezčí veterán
36 Asset Hébé Box V2
38 Hatty Bretorri V3
veteránů žíhaná
39 Agáta z Nechyby V1
42 Chelsie z Kampy V2
41 Dora z Dobřichova V3
40 Cukina Krčská habrovka V4
43 Jackie ze Šárovce V
44 Oxana z Ungeltu VD
štěňat žíhaná
45 Ollisa Indiánský brloh VN1
dorost zlatá
46 Lolla od Stříbrňáku VN1
dorost žíhaná
49 Online od Stříbrňáku VN1
47 Katty Kronebox VN2
48 Mercedes od Stříbrňáku VN3
mladých zlatá
51 Danette Adur Box V1 VT
52 Iberia Z Ringu V2
50 Axa Czech Ja-Ka V3
mladých žíhaná
58 Linn Růžová oáza V1 VT ČKJV fena Nejlepší mladý jedinec
54 Caya Karmapa V2
55 Dewi Hébé Box V3
59 Tiasha Suum Cuique V4
56 Istra Indiánský brloh V
57 Keysi z Černého jezera V
94 Melody Dark Ginjan V
53 Baris von Pompom VD
mezitřída zlatá
63 Harpyje Z Ringu V1 CACK
64 Tallisa Heny Box V2 res.CACK
61 Apokalypsa z Terezínské pevnosti V3
62 Dixie z Milovické nížiny V4
60 Adler Laky Box VD
mezitřída žíhaná
65 Etna de Diosa de la Aurora V1 CACK
66 Geraldine Canis Ludens V2 res.CACK
67 Jamaika od Stříbrňáku VD
otevřená zlatá
74 Zafira Karmapa V1 CACK
70 Ann-Gee HaRa Něžný barbar V2 res.CACK
71 Bakara Adleon Bohemia V3
72 Eli Elien z Halexu V4
68 Ailin Teqilla Box V
69 Ailoush Coro de Levin VD
XXX Ofelia Optima Grata XXX
otevřená žíhaná
80 Lucifera Ginjan V1 CACK
78 Isa de Cuervonegro V2 res.CACK
79 Jasmína Excelent Ginjan V3
75 Alyssa Greys Chvalský drak V4
77 Ilária Pěčínská růže V
82 Tessie Jisuko V
76 Cashira Xebor Czech VD
XXX Pia z Kampy XXX
pracovní zlatá
83 Ann-Sharia HaRa Něžný barbar V1 CACK
84 Ashley HaRa Něžný barbar V2 res.CACK
85 Cita Starbox V3
XXX Frety Sieger Bohemia XXX
pracovní žíhaná
88 Zanny Czech Ja-Ka V1 CACK
87 Jara v. d. Calenberger Pforte V2 res.CACK
vítězů zlatá
XXX Bell Pálava Box XXX
vítězů žíhaná
90 Electra Glide z Metaboxu V1 CACK ČKV fena Nejlepší jedinec výstavy
BOREC 2015 Frodo Sieger Bohemia
BORKYNĚ 2015 Cita Starbox
Borec veterán Caruso Jedna na Milion
Borkyně veterán Depressa de Lux Tajpan