• banner brit 825 266

4

Křenice  16.5.2015

Klubová výstava Křenice - poděkování

Chtěla bych touto cestou poděkovat sponzorům naší klubové výstavy v Křenici, panu Josef Chejn, který byl hlavním sponzorem výstavy a také Chovatelské potřeby a krmiva  Katky Dubové, která sponzorovala soutěž „Borec na konec“.


Celkové výsledky najdete ZDE.

Významný podíl na průběhu akce má samozřejmě i obec Křenice, která nám na tento den pronajala sportovní areál místního fotbalového klubu SK Křenice. K příjemné atmosféře celé výstavy přispělo nejen krásné počasí, ale především skvělé občerstvení, které pro nás zajistil pan Jan Musil.

Velký dík patří všem, kteří se podíleli na páteční přípravě, na hladkém průběhu celé výstavy i na úklidu po ukončení akce. Vzhledem k velkému počtu přihlášených psů (92, předvedeno 87) byla pro nás všechny sobota náročný den a bez pomoci kamarádů a přátel by se to dalo těžko zvládnout!

Děkuji!!!

                                                                                                                             Za výbor ÚP Střední Čechy

                                                                                                                                   Alena Šefelínová