• banner brit 825 248

Výsledková listina

 14.5.2016 - X. Klubová výstava v Křenici

ÚP Střední Čechy

přihlášeno 67

posouzeno 60

 

jméno chovatelská stanice pořadí titul
Psi zlatý
dorost zlatý
Henry Optima grata VN1
mladých zlatý
Darcy Cane Silesia V1 CAJCK
mezitřída zlatý
Kapys Fortuna viva V1 CACK
Orion od Ivetky Vel-Om VD
otevřená zlatý
Xerron Optima grata V1 CACK
Calayo Goldie Red VD2
pracovní zlatý
Verdi Optima Grata V1 CACK
PSI žíhaní
veterán žíhaný
Forest Sametový zázrak V1 Nejhezčí veterán
dorost žíhaný
Portos Kronebox VN1
mladých žíhaný
Lothario Božský rošťák V1 CAJCK ČKJV pes
Breddy Claudy & Ja V2
Charlie z Dybohůrky V3
mezitřída žíhaný
Wanbooi Papa Suum Cuique V1 CACK
otevřená žíhaný
Berlingo Chvalský drak V1 CACK
Ringo Bretorri V2 res.CACK
pracovní žíhaný
Xander Optima grata V1 CACK ČKV pes
Casper v.d.Burg Singidunum V2 res.CACK
Casmir Lakronebox V3
vítězů žíhaný
Gambrinus Canis Ludens V1 CACK
FENY zlaté
veteránů zlatá
Ex-Trema Mabela Tajpan V1
Brita z Prvního hrádku V2
dorost zlatá
Georgina Sieger Bohemia VN1
Chocolate Chimaera/ Tajpan VN2
Hanita Optima grata VN3
mladých zlatá
Enji Pálava Box V1 CAJCK ČKJV fena Nejlepší mladý jedinec
Laverna Tajki V2
Angie Baronbox Bohemia V3
Dakara ze Spálenky VD4
Adelaida Golden Elf D
mezitřída zlatá
Iberia Z Ringu V1 CACK
Danette Adur Box V2 res.CACK
Baby ASix Něžný barbar V3
Axa Czech Ja-Ka V4
otevřená zlatá
Tallisa Heny Box V1 CACK
Augustina Calimero Box. Chov V2 res.CACK
Delisa Rendorka V3
Aggy Jafiko V4
pracovní zlatá
Bakara Adleon Bohemia V1 CACK
Abby Moya Mufi Box V2 res.CACK
Lada ze Zlatušky V3
vítězů zlatá
Arlett Coro de Levin V2 res.CACK
Ellen Garbein V1 CACK
čestná zlatá
Evette Optima grata V
FENY žíhané
veteránů žíhaná
Agáta z Nechyby V1
štěňat žíhaná
Yoschi z Ungeltu VN1
Yara-Yudith z Ungeltu VN2
dorost žíhaná
Morgana z Ringu VN2
Peggy Kronebox VN1
mladých žíhaná
Meropé Fortuna viva V1 CAJCK
Atlanta od Morového sloupu V2
Bonnie Claudy & Ja V3
Carera Impressia-Box V4
mezitřída žíhaná
Tiasha Suum Cuique V1 CACK
Yakuza od Morového sloupu V2 res.CACK
Libra Růžová oáza VD3
otevřená žíhaná
Isa de Cuervonegro V1 CACK
pracovní žíhaná
Jara v. d. Calenberger Pforte V1 CACK
Claudia Lakronebox V2 res.CACK
vítězů žíhaná
Caya Karmapa V2 res.CACK
Electra Glide z Metaboxu V1 CACK ČKV fena Nejlepší jedinec výstavy

 

Borec 2016: Ragnar z Ungeltu

Borkyně 2016: Zarzamora z Ringu

Borec veterán 2016: Endy z Hor a vod

Borkyně veterán 2016: Agáta z Nechyby