• banner brit 825 266

20111001-DSC02505

Křenice  14.5.2016

Klubová výstava Křenice - poděkování

V sobotu 14.5.2016 pořádala naše pobočka X. klubovou výstavu v Křenici, na kterou se přihlásilo 67 boxerů. Počasí nám neskutečně přálo a i to jistě přispělo k příjemné a klidné atmosféře, která v průběhu výstavy panovala.

Generálním sponzorem výstavy byla firma BRIT, které patří velké poděkování.

Ředitelkou výstavy byla předsedkyně středočeských boxerkářů paní Alena Šefelínová, psy přijel ze Slovenska posuzovat Bc. Lubomír Perniš a feny hodnotil pan Miroslav Roškota. Posuzování proběhlo v příjemné atmosféře, bylo korektní, vystavovatelé předvedli mnoho krásných jedinců, zkrátka bylo na co se dívat. Majitelé i návštěvníci byli dozajista spokojeni.

Před konečným kláním proběhla již tradičně oblíbená soutěž „Borec na konec“. Vítězové si odnesli krásné sošky boxerů a další ceny sponzorované firmou Chovatelské potřeby a krmiva Katky Dubové a firmou City Dog Jana Šťastného. Děkujeme dalším výše uvedeným sponzorům „Borce“, děkujeme TJ Sokol Křenice za pronájem fotbalového hřiště, za možnost parkování a zajištění celodenního občerstvení a samozřejmě všem, kteří pomáhali s přípravou a zajistili chod celé výstavy. Kdyby nebylo vystavovatelů, nebylo by ani výstav. A tak díky všem, kteří přijeli strávit krásný den s ještě krásnějším boxeřím plemenem! 

Celkové výsledky najdete ZDE.

 

 

 

Více fotografií najdete ve fotogalerii Mirky Bínové