• banner brit 825 266

dscn0265

Křenice  3.6.2017

Letos jsme tradiční klubovou výstavou v Křenici vykročili do druhé desítky. Objednané krásné počasí nás ani pesany opravdu nešetřilo.
Vystavovaných boxerů se ve sportovním areálu Křenice sešlo 83. Feny posuzoval rozhodčí Miloslav Auterský, psy  rozhodčí Josef Šuster (SK). Celou výstavou provázela jako ředitelka Alena Šefelínová, předsedkyně středočechů.


Posuzování proběhlo v příjemné  atmosféře, viděli jsme mnoho krásných, již „hotových“ jedinců, i mladých a nadějných boxíků, na které olivové ratolesti teprve čekají.
Všichni se na stupínek vítězů nevešli, ale v  srdcích jsou naši placatí parťáci na příčce nejvyšší. A tak to je správně.

Ani letos na ukončení výstavy nechyběla oblíbená soutěž „Borec na konec“.
Vítězové si odnesli ceny, které sponzorovaly firmy Brit, Chovatelské potřeby a krmiva Katky Dubové a firma City Dog Jana Šťastného.
    
Generálním sponzorem výstavy byla firma BRIT, které patří velké poděkování.
Děkujeme dalším výše uvedeným sponzorům „Borce“, děkujeme TJ Sokol Křenice za pronájem fotbalového hřiště, za možnost parkování a zajištění celodenního občerstvení a samozřejmě všem, kteří pomáhali s  přípravou a zajistili chod celé výstavy.

Jsme rádi, že přijíždíte vystavovat své boxery do Křenice, že se k nám vracíte, že je vám u nás dobře.
Děkujeme vám všem, kteří jste přijeli strávit den mezi stejně naladěné boxeří nadšence.

 

 

Více fotografií najdete ve fotogalerii Mirky Bínové