• banner brit 825 266

Výsledková listina výstavy

XII. Klubová výstav v Křenici - ÚP Střední Čechy

  • přihlášeno: 88
  • posouzeno: 76
třída jméno chovatelská stanice pořadí titul titul titul
veterán zlatý Danny z Frankovky V1 VT    
             
štěňata zlatý Gregor Kelly Box VN1      
  Ziggo od Stříbrňáku X      
             
dorost zlatý Falco ze Spálenky VN1      
  Jeff Pálava Box VN2      
  Jack Pálava Box X      
             
mladých zlatý Arnny Heny Box V1 CAJCK ČKJV pes  
  Carmello Něžný barbar VD2      
             
mezitřída zlatý Thao Kronebox V1 CACK    
  Pushkin Saphoś Hoeve V2 res.CACK    
             
otevřená zlatý Xanto Heny Box V1 CACK ČKV pes  
             
pracovní zlatý Alfons Laky Box V1 CACK    
  Cirano de Verdevera X      
             
vítězů zlatý Leviathan Z Ringu X      
             
čestná zlatý Verdi Optima Grata V1      
           
             
PES žíhaný            
veterán žíhaný Leroy z Kampy V1 VT    
             
štěňata žíhaný Ziggy z Ungeltu VN1      
             
dorost žíhaný Jagger Zlatá nymfa VN1      
             
mladých žíhaný Benjamin Fine Star Box V1 CAJCK    
  Atrej od Fifinky V2      
             
mezitřída žíhaný Lerys z Dybohůrky V1 CACK    
  Argon Makes me crazy V2 res.CACK    
  Unno Kronebox V3      
             
otevřená žíhaný Bauhaus Ursa Libera V1 CACK    
  Berlingo Chvalský drak V2      
             
pracovní žíhaný Koudy for Velek od Stříbrňáku X      
             
vítězů žíhaný Wanbooi Papa Suum Cuique V1 CACK    
             
čestná žíhaný Barbar ze Spálenky V1      
           
FENA zlatá            
veteránů zlatá Jackelien Moravia Box V1 VT    
             
štěňata zlatá Ketty Pálava Box X      
             
dorost zlatá Fattima ze Spálenky VN1      
             
             
mladých zlatá Em Emalee Jir-Pia V1 CAJCK ČKJV fena Nejlepší mladý jedinec
  Yoga dei Roeri V2      
  Nanny Kleka E.K. V3      
  Wishes od Stříbrňáku V4      
  Dezert Eagle European K9 training base VD      
             
             
mezitřída zlatá Ayleen Gold Squirrel V1 CACK    
  Alexa Superius V2 res.CACK    
  Óreithýia Fortuna viva V3      
  Illawarra Sunny V4      
  Wanja Jisuko V      
  Darkness Arista Rea VD      
             
otevřená zlatá Iberia Z Ringu V1 CACK    
  Lorelai Z Ringu V2 res.CACK    
  Berill Loving Forever V3      
  Augustina Calimero Box. Chov V4      
  Banchee Custodius X      
  Sambuca od Stříbrňáku X      
             
pracovní zlatá Georgina Sieger Bohemia V1      
  Lada ze Zlatušky V2      
  Laverna Tajki VD3      
  Adler Laky Box X      
Fabienne Pálava Box X      
  Gwenn Pálava Box X      
             
vítězů zlatá Veggie Jisuko V1 CACK    
             
čestná zlatá Oriella Jisuko V1      
           
             
FENA žíhaná            
veteránů žíhaná Idea Ginjan V1 VT   Nejlepší veterán
  Agáta z Nechyby V2      
             
štěňata žíhaná Anežka von Elis Freitag VN1      
             
mladých žíhaná Ambra z Terronské V1 CAJCK    
  Effedrin Extacy Chvalský drak V2      
  Bellissima Sacraamico V3      
  Noema Ginjan V4      
  Celest Baky-ngham Golden Elf V      
  Elis Czech Ja-Ka V      
  Niquita Ginjan V      
  Regie Mir-Fiš V      
  Wea Indiánský brloh V      
  Nanny z Dybohůrky VD      
             
mezitřída žíhaná Honey-Bee Insurance Bohemica V1 CACK    
  Christine Congo Nigrans V2 res.CACK    
  Daaria z Mrazíkova V3      
  Beauty Fine Star Box X      
             
otevřená žíhaná Elba del Colle dell´Infinito V1 CACK ČKV fena Nejlepší jedinec výstavy
Tiasha Suum Cuique V2 res.CACK    
  Bossanova Fenomén Giordimánie V3      
  Xaveria z Ungeltu V4      
  Bonnie Claudy & Ja V      
  Maribora Božský rošťák V      
  Niky Tajki V      
  Bonnie z Ve-Kled VD      
  Yoschi z Ungeltu VD      
             
pracovní žíhaná Gabbi Insurance Bohemica V1 CACK    
  Yakuza od Morového sloupu VD2      
             
vítězů žíhaná Xena Jisuko V1 CACK    
  Linn Růžová oáza V2 res.CACK    
  Atlanta od Morového sloupu V3      
  Meropé Fortuna viva V4      
             
             
BOREC 2018 Wanbooi Papa Suum Cuique        
BORKYNĚ 2018 Lucia Božský rošťák        
Borec vet.2018 Endži z Dybohůrky 12 let      
Borkyně vet.2018 Cita Starbox        
Čestná borkyně Jackelien Moravia Box 12 let