Boxerklub ÚP Střední Čechy

Kunžak 2011

P8268474

Letní výcvikový tábor

Letos jsem se zúčastnila LVT ZKO Falco na jihu Čech v Kunžaku. Byla jsem tam již po čtvrté, je tam bezva parta z Hluboké, Vodňan a z Krumlova. Ráda se za nimi vracím, vše je tam na pohodu, jsou to lidé, kteří nás s Lottrandem přijali mezi sebe a snaží se nám pomoci- Eliška, Mirečka s Mírou, Roman, figuranti Petr a Pavel, Radek, Katka se Zlatkou, Eva a i další. Letos se bohužel nemohla ze zdravotních důvodů zúčastnit Jarka Samková, tak jsme ji s Lottarem drželi pěsti i tlapky, aby vše dobře dopadlo.

Ráno jezdili zkouškaři s Mirkou a Mírou, po stopách se přesunovali na trénink poslušnosti a obran na cvičák do Strmilova. Tam je proháněli Eliška, Mirka a Radek. Ostatní, kteří se nechystali na zkoušky, trénovali s Katkou a Zlatkou v táboře.

V úterý byl náročný den, probíhaly zkoušky. Eva, která zastupovala Jarku, jako vedoucí zkoušek, se zhostila svého úkolu na výbornou. Ti, kteří nezkouškovali, měli volný den.

Ve středu se konaly oblíbené vodní obrany, kde se neplavci Lottarovi moc nechtělo do vody, tam kde nestačil, i když tam byl Radek s rukávem.

Během tábora se nám podařilo pořádat zápas dvou družstev v české plácané. Vítězem byli všichni zúčastnění. Konal se také výlet na kolech, který byl trochu náročný, jelikož na začátku cesty Katka píchla a nám se nepodařilo kolo opravit, proto ji vezl Petr na rámu. Do tábora jsme dorazili všichni v dobré náladě, obohaceni o kukuřici, kterou jsme natrhali cestou a večer uvařili a snědli. Byla výborná!

Koncem týdne se konal tradiční noční závod, kde se prověřovala povaha jak psovoda, tak i pejska. Lottar, jelikož tam nebyla voda, zvládl přepad figuranta dobře a vysloužil si druhé místo.

Tábor utekl jako voda a nastalo balení a loučení.

Chtěla bych touto cestou poděkovat Elišce a všem ostatním, kteří to se mnou a Lottrandem vydrželi již 4 rok, že dokážou bez finanční odměny věnovat svůj čas a někdy i nervy jiným, dokážou poradit a pomoci. Za vše, velký dík, za to, že vůbec v dnešní době takoví lidé ještě jsou.

Díky a za rok. 
Lottarka a Lottrando

dsc02136
dsc02140
dsc02141
dsc02146
dsc02150
dsc02152
dsc02162
dsc02165
dsc02168
dsc02193
dsc02212
dsc02324

Více fotografií najdete ve fotogalerii Petry Hekelové.