• banner brit 825 266

Výsledková listina výstavy

XIII. Klubová výstav v Křenici - ÚP Střední Čechy

  • přihlášeno: 62
  • posouzeno: 56
  jméno chovatelská stanice pořadí titul titul titul
PES zlatý            
veterán zlatý Michelin Bretorri V1 VT    
           
mladých zlatý Atyr Casiopé Box V1 CAJCK    
  Lotr Lucifer Tajpan V2      
             
mezitřída zlatý Erik Heny Box V1 CACK    
  Dustin z Hájeckého údolí V2 res.CACK    
  Falco ze Spálenky V3      
  Jack Pálava Box xxx      
             
pracovní zlatý Quentin II Karmapa V1 CACK ČKV pes  
Arnny Heny Box V2 res.CACK    
           
vítězů zlatý Forest Pálava Box V1 CACK    
  Thao Kronebox V2 res.CACK    
             
čestná zlatý Verdi Optima Grata V      
           
             
PES žíhaný            
veterán žíhaný Barbar ze Spálenky V1 VT   Nejhezčí veterán
             
mladých žíhaný Arny Elibox V1 CAJCK ČKJV pes  
  Anton od Stříbrňáku V2      
Zingaro Optima Grata V3      
           
mezitřída žíhaný Arthur Nova Levander V1 CACK    
  Azzaro Granda Koro V2 res.CACK    
           
otevřená žíhaný Benjamin Fine Star Box V1 CACK    
  Lucky Pěčínská růže V2 res.CACK    
  Falco Kelly Box V3      
  Eddy Cane Silesia V4      
             
pracovní žíhaný Unno Kronebox V1 CACK    
             
vítězů žíhaný Wanbooi Papa Suum Cuique V1 CACK    
             
           
FENA zlatá            
veteránů zlatá Buba ze Starého mlýna V1 VT    
           
štěňata zlatá Shangri La Z Ringu VN1      
           
dorost zlatá Greta del Colle del D´ovidio VN1      
           
mladých zlatá Cheratiela Floyd Fender Edda V1 CACK    
  Aven Casiopé Box V2      
  Infiniti Congo Nigrans VD3      
           
mezitřída zlatá Yenna Jisuko V1 CACK    
  Action Express Brenneke VD2      
  Karamba Tajpan VD3      
  Ketty Pálava Box xxx      
           
otevřená zlatá Alexa Superius V1 CACK
  Yenni Jisuko V2      
  Lorelai Z Ringu V3      
  Yzzie Kronebox VD4      
  Paula Od Ivetky Vel-Om VD      
  Darkness Arista Rea xxx      
             
pracovní zlatá Illawarra Sunny Tajpan
V1 CACK    
  Óreithýia Fortuna viva V2 res.CACK    
             
vítězů zlatá Berill Loving Forever V1 CACK    
Fabienne Pálava Box xxx      
           
             
FENA žíhaná            
mladých žíhaná Dominika Dempsey Karmapa V1 CAJCK ČKJV fena Nejlepší mladý jedinec
  Penelopé Božský rošťák V2      
  Bibianna Lovely Uxi Fanbox V3      
  Gita Kronebox xxx      
           
mezitřída žíhaná Noema Ginjan V1 CACK    
  Niké Božský rošťák V2 res.CACK    
  Celest Baky-ngham Golden Elf VD3      
  Kiss of Fire Kett Box xxx      
             
otevřená žíhaná Hanny z Frankovky V1 CACK    
Tiasha Suum Cuique V2 res.CACK    
  Xora Jisuko V3      
  Effedrin Extacy Chvalský drak V4      
  Niquita Ginjan xxx      
             
pracovní žíhaná Bonnie Claudy & Ja V1 CACK    
  Meropé Fortuna viva V2 res.CACK    
             
vítězů žíhaná Christine Congo Nigrans V1 CACK ČKV fena Nejlepší jedinec výstavy
  Xena Jisuko V2 res.CACK    
  Yakuza od Morového sloupu V3      
             
             
             
BOREC 2019 Cassius Rexob z Výslunní        
BORKYNĚ 2019 Georgina Sieger Bohemia