Boxerklub ÚP Střední Čechy

DSC05155

Hlubocký kapr  8.12.2013

Již posedmé pro nás výbor naší pobočky tradičně  uspořádal vánoční závod. Na druhou adventní neděli se v Křenici sešlo přes třicet boxerů se svými pány, rodinou i dětmi, aby vypustili z hlavy zkoušky, body, výstavy, CACIBY, shánění dárků a předvánoční úklid. Přišli jsme se pobavit.
Sešlo se mnoho štěněcí omladiny, která se s vervou pustila do jednotlivých disciplín a nakonec si i zakousala ve speciálně upravené obraně. Všichni jsme se postupně "prokousali" pěti stanovišti, při čekání probrali všechny novinky s přáteli a z nově příchozích si udělali kamarády.

DSC08695

Hlubocký kapr  2.12.2012

První adventní neděli jsme v rámci tradičního vánočního závodu  se svými pejsky dobývali Severního pól. Někteří čtyřnozí i dvounozí závodníci byli stylově přistrojeni a všichni se svými placatkami postupně zdolávali čtyři úkoly. Na konci trasy musel neohrožený pejsek ochránit páníka před divokým yettim.

Po dobytí pólu jsme se, celí zmrzlí, šli nakrmit, napojit a ohřát do voňavé, vánoční klubovny. Potom už následovalo vyhlášení pořadí a vítězové si odnášeli krásné hlubocké kapry.

Byla to vesele a příjemně prožitá adventní, boxeří neděle.

Velké díky patří našemu generálnímu sponzoru, firmě Rybářství Hluboká CZ s.r.o..Také děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě závodu a hlavně všem účastníkům, že vytvořili tak krásnou atmosféru.

Hezké vánoce.

20120818-_DSC0304lucka_svatba_170Během měsíce srpna proběhly dvě svatby. První se udála 18. srpna na Průhonickém zámku. Své ano si řekli Kateřina Kopecká a Ondřej Pecháček.

Druhá svatba byla týden na to, 25. srpna v Keltském parku v Dolních Břežanech. Tady před kameným oltářem stanuli Lucie Krobová a Jan Benek.

Přejeme oběma dvojicím pevný celoživotní zákus.

  • 1
  • 2