Zábava

dsc09793

Křenický kapr  1.12.2017

První prosincovou sobotu jsme se naposledy v tomto roce setkali při tradičním „kapřím“ závodě.

dsc07515

Křenický kapr  3.12.2016

Mrazivá i sluneční adventní sobota s třicítkou boxíků a jejich páníky.

dsc00312

Hlubocký kapr  6.12.2014

Ani letos nechyběl na ukončení sezóny oblíbený závod O Hlubockého kapra, jehož tradičním sponzorem je firma Rybářství Hluboká CZ s.r.o.. A tak na svoje nové majitele čekali od rána nádherní pětikiloví „macci“.

 

DSC05155

Hlubocký kapr  8.12.2013

Již posedmé pro nás výbor naší pobočky tradičně  uspořádal vánoční závod. Na druhou adventní neděli se v Křenici sešlo přes třicet boxerů se svými pány, rodinou i dětmi, aby vypustili z hlavy zkoušky, body, výstavy, CACIBY, shánění dárků a předvánoční úklid. Přišli jsme se pobavit.
Sešlo se mnoho štěněcí omladiny, která se s vervou pustila do jednotlivých disciplín a nakonec si i zakousala ve speciálně upravené obraně. Všichni jsme se postupně "prokousali" pěti stanovišti, při čekání probrali všechny novinky s přáteli a z nově příchozích si udělali kamarády.

DSC08695

Hlubocký kapr  2.12.2012

První adventní neděli jsme v rámci tradičního vánočního závodu  se svými pejsky dobývali Severního pól. Někteří čtyřnozí i dvounozí závodníci byli stylově přistrojeni a všichni se svými placatkami postupně zdolávali čtyři úkoly. Na konci trasy musel neohrožený pejsek ochránit páníka před divokým yettim.

Po dobytí pólu jsme se, celí zmrzlí, šli nakrmit, napojit a ohřát do voňavé, vánoční klubovny. Potom už následovalo vyhlášení pořadí a vítězové si odnášeli krásné hlubocké kapry.

Byla to vesele a příjemně prožitá adventní, boxeří neděle.

Velké díky patří našemu generálnímu sponzoru, firmě Rybářství Hluboká CZ s.r.o..Také děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě závodu a hlavně všem účastníkům, že vytvořili tak krásnou atmosféru.

Hezké vánoce.