DSC03187

Hlubocký kapr  4.12.2011

První prosincovou neděli jsme se v Křenici sešli v tomto roce naposledy, na již tradičním vánočním závodu O Hlubockého kapra. Jako každý rok byla generálním sponzorem firma Rybářství Hluboká CZ s.r.o., která nám sponzorským darem věnovala na ceny pět nádherných, ráno čerstvě odlovených obr kaprů.

Tentokrát nás nečekaly závěje sněhu, ale všech pětadvacet boxíků vítal hezký prosincový den. Někteří pejsci a někteří páníčci byli přestrojeni za čertíky, našel se i Santa a nechyběli ani dva andílci. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách a páté královské – obraně. A tak jsme si střihli sbírání piškotů – zda bude rychlejší pejsek nebo pán, vysílání boxíka do tunelu, odložení s buřtíky – kdo vydrží déle a tah balónem na bránu. Závod zakončily obrany – přepadení a zadržení. Figuroval Lukáš Kraus, který v masce čerta některým sameťákům pěkně zamotal hlavy.

Ve voňavé, vánočně vyzdobené klubovně nás čekalo super pohoštění od Katky a Tomáše a nakonec vyhlašování pořadí. Prvních pět vítězů si domů odnášelo kapříky, ale ceny byly jako vždy pro všechny, kdo si přišli se svými pejsky užít krásný den.

Děkujeme našemu generálnímu sponzoru firmě Rybářství Hluboká CZ s.r.o., děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě a průběhu celého závodu.

Více fotografií najdete ve fotogalerii Mirky Bínové a na webu boxer.krob.cz