DSC05155

Hlubocký kapr  8.12.2013

Již posedmé pro nás výbor naší pobočky tradičně  uspořádal vánoční závod. Na druhou adventní neděli se v Křenici sešlo přes třicet boxerů se svými pány, rodinou i dětmi, aby vypustili z hlavy zkoušky, body, výstavy, CACIBY, shánění dárků a předvánoční úklid. Přišli jsme se pobavit.
Sešlo se mnoho štěněcí omladiny, která se s vervou pustila do jednotlivých disciplín a nakonec si i zakousala ve speciálně upravené obraně. Všichni jsme se postupně "prokousali" pěti stanovišti, při čekání probrali všechny novinky s přáteli a z nově příchozích si udělali kamarády.


Notně zabahnění a prochladlí jsme se trousili do voňavé vánoční klubovny a povolili uzdu chutím - servíroval se domácí řízek, bramborový salát, "Tomášův langoš", na stole plno cukroví, k tomu svíčičky, chvojí, stromeček,  zkrátka Vánoce. Po spočítání bodů následovalo určení  pořadí a vyhlášení vítězů.
Díky našemu tradičnímu generálnímu sponzoru firmě Rybářství Hluboká CZ s.r.o. si závodníci "na bedně" odnášeli nádherné kapří kousky. Všichni jsme se zúčastnili, všichni jsme zvítězili, všichni jsme si odnášeli nejenom balíček zpod stromečku, ale i vzpomínku na krásnou boxeří sešlost.

Děkujeme všem závodníkům, že přišli, že s nimi přišli jejich rodiny, děkujeme Katce a Tomášovi za výtečnou  kantýnu a psí krámek, děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě a organizaci akce a ještě jednou díky firmě Rybářství za superkapry !    

Všem krásné Vánoce!

 

Více fotografií najdete ve fotogalerii Mirky Bínové.