dsc00312

Hlubocký kapr  6.12.2014

Ani letos nechyběl na ukončení sezóny oblíbený závod O Hlubockého kapra, jehož tradičním sponzorem je firma Rybářství Hluboká CZ s.r.o.. A tak na svoje nové majitele čekali od rána nádherní pětikiloví „macci“.

 

Závodu se zúčastilo 30 pejsků s bohatým doprovodem rodinných příslušníků, kteří je přišli podpořit a užít si deštivou a bahnitou, ovšem nádhernou předvánoční sobotu.

Soutěžilo se v pěti disciplínách, které prověřily reakci na nestandardní situaci, nebojácnost, poslušnost, souhru páníka se psem. Nová disciplína „Je to liška ?“zpochybnila výcvik již protřelých pardů a syrovou kost nechtěl aportovat téměř žádný. Závod zakončila obrana s figurantem Lukášem.

Po částečném odbahnění psů i psovodů nás čekala vánočně naladěná klubovna, vánoční menu od Katky a Tomáše, cukroví, teplo a pohoda mezi přáteli. Nastalo vyhlašování vítězů a pořadí v kategorii dospělí, děti a štěňata. První místa byla oceněna hlubockými obry a všichni startující obdrželi ceny a diplomy.

Užili jsme si krásnou adventně – boxeří sobotu. Poděkování patří všem, kdo se podíleli na přípravě i průběhu celé akce. Výboru, Katce Dubové, jejíž firma sponzorovala odměny v kategorii štěňat, všem závodníkům a ještě jednou firmě Rybářství Hluboká CZ s.r.o. . Krásné Vánoce !

 

Více fotografií najdete ve fotogalerii Mirky Bínové.