• banner Petcurean
  • banner Bafpet 2

p1040782

Závod dvojic  25.02.2012

V sobotu 25.2. pořádala ZKO Čáslav XIV. ročník Zimního závodu dvojic. Soutěžilo se dle NZŘ v kategoriích ZZO, ZM a ZV1. Obsazeny byly kategorie ZZO - 7 dvojic, a kategorie ZV1 - 9 dvojic. Závod spočívá v tom, že jeden z dvojice si vybere 5 cviků z poslušnosti a druhý zbývajících 5 cviků z poslušnosti (kategorie ZZO byla pro tento závod doplněna o dalších pět cviků poslušnosti), obranu provádí každý závodník samostatně.

Boxerklub zde reprezentovali dvě dvojice odvážlivců z naší pobočky: ZZO - Alena s Zarzamorou z Ringu + Petra s Ragnarem z Ungeltu, kategorie ZV1 - Jitka s Artem Z Holanky a Ondra s "Eliškou" Nancy z Ungeltu. Všichni naši borci si vedli skvěle. V kategorii ZZO naše dvojice Zara a Ragnar obsadili krásná 3. místo. Po první části ZV1 byli Jitka s Ondrou na krásném děleném 3. místě, o konečném umístnění však rozhodla až druhá část - obrany. Art i Eliška ukázali, že boxeři jsou neohrožení obranáři,  konkurence ovčáků byla však veliká. Po dokončení obou částí obsadili hezké 8. místo.

Nejenže závodníky přijeli podpořit boxeří kamarádi, ale dokonce i sluníčko se rozhodlo, alespoň na tento den, rozehnat dešťové mraky a tak jsme si všichni dvounožci i čtyřnožci užili bezva stráveného dne, plného očekávání a adrenalinu.

Už se těšíme na další ročník a rádi přivítáme další odvážlivce!