• banner Petcurean
  • banner Bafpet 2

img 20150928 070945

SP 28.9.2015

Dne 28.9.2015 pořádala naše pobočka 4. ročník výběrové soutěže Svatováclavský pohár. V letošním roce byla tato soutěž současně i Mistrovstvím republiky BK ČR 2015. Předchozí ročníky byly pořádány v Hluboké nad Vltavou, kde nám prostor propůjčila ZKO Falco.

Vzhledem k velké vzdálenosti od Středních Čech a na žádost mnoha diváků, byla tato soutěž letos prvně pořádána v Křenici, Praha – východ. Obec Křenice je již po řadu let domovskou základnou naší pobočky a díky vstřícnosti obce i fotbalového klubu SK Křenice, nám byl opět umožněn pronájem místního fotbalového hřiště, které tradičně využíváme pro naše klubové výstavy. Počet přihlášených závodníků dovolil, že celou soutěž mohl posoudit pouze jeden rozhodčí, a to pan Jiří Čákora. Jeho profesionální a klidný přístup velkou měrou přispěl ke snížení nervozity závodníků, ale i nás pořadatelů. Naši pobočku reprezentovali tito závodníci: IPO 3 – Eva Formáčková s fenou Cita Starbox IPO 2 – Jitka Marková se psem Fagir Edgardo IPO 1 – Jan Sýkora se psem Enrico od Kamenného Stávku Velký dík patří hlavnímu sponzorovi výstavy - BRIT , který poskytl hodnocené ceny pro všechny závodníky. Děkuji také všem ochotným pomocníkům, kteří ve dnech svého volna pomáhali jak při organizaci tréninků, tak při zajištění hladkého průběhu samotné soutěže.

Za pořadatele

Alena Šefelínová

Předseda ÚP Střední Čechy