Boxerklub ÚP Střední Čechy

Letní výcvikový tábor 2013

DSC 5126

Zbýšov  22.-29.6.2013

Letos poprvé se jelo na letní výcvikový tábor pro boxery do malebného autokempu ve Zbýšově v Čechách, který pořádala naše pobočka. Počasí se nám v tomto týdnu vyřádilo a nadělilo nám změny od tropických veder k nepřetržitému dešti, ale i přesto většina dní bylo akorát ke cvičení i zábavě.

Výcvik probíhal pod vedením výcvikářky pobočky a chovatelky boxerů Alenky Šefelínové a Lukáše Krause (dvojnásobný Mistr Světa francouzských ovčáků v IPO3 a letošní vítěz VS pro MČR IPO a MS FCI). Oba se nám plně věnovali na stopách, individuálně na poslušnostech a Lukáš na obranách, myslím, že ke spokojenosti všech psovodů i pejsků. Cvičilo se částečně v kempu na loučce s hřištěm, ale hlavně se jezdilo na nedaleké cvičiště, které nám poskytlo ZKO Čáslav a všichni mohli využít makety a všechny překážky. Na stopování jsme měli k dispozici rozlehlé posekané louky a pole, takže úžasné terény.

O večerech se grilovalo, jedlo a pilo, povídalo, probíralo cvičení a konzultovalo vše potřebné, relaxovalo a hodně nasmálo.

Touto cestou chci moc poděkovat výcvikářce Alence, figurantovi Lukášovi, ZKO Čáslav a všem zúčastněným za prima aktivní dovolenou s našimi placatkami. Těším se na pokračování a shledání v příštím roce.

DSC02960
DSC02967
DSC02971
DSC02989
DSC02992

Více fotografií najdete ve fotogalerii Daniely Berné.