• banner Petcurean
  • banner Bafpet 2

dscn0631

Svatováclavského poháru 25. června 2017

ÚP Střední Čechy BK ČR pořádala výběrovou soutěž na MČR - IPO


Místo konání: cvičiště ZKO Zásmuky

Datum konání: 25.6.2017

Rozhodčí: Miroslav Ryneš
Figurant: Milan Římek, Michal Sáss

Kladeč stop:Ing. Bohuslav Coufal

Organizační výbor:

Ředitel závodu: Alena Šefelínová
Pokladník: Zuzana Kopecká

 

 

Dne 25.6.2017 pořádala naše pobočka výběrovou soutěž Svatováclavský pohár v kategorii IPO3 a vložené kategorii IPO1 a IPO2.

Velkou změnou pro letošní ročník bylo místo konání závodu. Obec Křenice je sice pro naši pobočku něco jako “základní tábor” a místní fotbalové hřiště je vynikající pro pořádání výstavy, ale se závodem je to složitější. Zástěny i překážky jsme si museli půjčit, dovézt, nainstalovat. Hledali jsme, pátrali a nakonec bylo rozhodnuto - kynologické cvičiště ZKO Zásmuky. Cvičiště je obklopeno vysokými stromy, které i v horkých dnech poskytují hodně stínu. V okolí Zásmuk jsou skvělé travnaté terény na stopy a myslím, že všichni závodníci byli s výběrem terénu spokojeni - nejen s terénem, ale i s prací kladeče.

Všechny kategorie posoudil rozhodčí Miroslav Ryneš, který svým profesionálním a klidným přístupem velkou měrou přispěl ke snížení nervozity nejen závodníků, ale i nás pořadatelů.

Poděkování patří hlavnímu sponzorovi závodu Krmivu K9 , který poskytl ceny pro všechny závodníky.

Děkuji také všem ochotným pomocníkům nejen z řad našich členů, ale i členů ZKO Zásmuky, kteří ve dnech svého volna pomáhali jak při organizaci tréninku, hledání terénů na stopy, tak při zajištění hladkého průběhu samotné soutěže.

Za pořadatele

Alena Šefelínová