V Hluboké nad Vltavou, 22. února 2015  

Zdravím všechny členy naší pobočky, 

             v sobotu 7. března se uvidíme v Křenici na výroční členské schůzi, kde proběhne i volba nového výboru.  Jako zásadní věc, považuji změnu na postu výcvikáře, kdy se Alena Šefelínová rozhodla předat svou funkci. Vzhledem k tomu, že paní Alenu Šefelínovou považuji za dobrou duši této pobočky a nechci ani neumím si představit, že by ve výboru  ÚP StČ nepracovala dále, rozhodla jsem se k tomuto řešení.
             Nebudu v následujícím období už kandidovat na funkci předsedy a budu velice ráda, pokud by se této funkce ujala právě Alena. Své působení ve funkci předsedy jsem vždy brala jako provizorní řešení, aby se pobočka rozjela, začala dělat akce a pak to převzal někdo místní. Neznám lepšího nástupce, Alena byla u všeho a velice aktivně se zapojuje. Já, v současné době očekávám narození nové generace boxerů v mé chovatelské stanici Edgardo a chci se stále intenzivně věnovat i výcviku.
             Pokud bude pobočka cokoli potřebovat, velice ráda zajistím a pomohu. Myslím, že cca 9 let, kdy jsme to společně táhli, je doba pro mne nezapomenutelná a určitě se neloučím. Budu pobočku podporovat a reprezentovat i nadále. Bylo mi s vámi moc dobře.  

Bc. Eliška Nedvědová